Özel Fiyat Teklifi Al

Özel Bitdefender Teklifi Almak için lütfen formu eksiksiz şekilde doldurunuz.
(Teklif almak istediğiniz firmanın tam unvanını yazınız.)
(Kullanıcı ve sunucu sayınızın toplamını iletmeniz yeterlidir.)

İletişim

Özel fiyat talepleriniz için
Telefon: 0850 441 21 13
E-Mail: [email protected]
Merkez
Adres: Yeşilova Mah. 4022. Sok. Pozitif Life Plaza A1-62
Eryaman / Ankara

Bitdefender kurumsal ve bireysel antivirüs programları için Bitdefendersatis.com platformumuz üzerinden tüm lisans alım işlemlerinizi indirimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve antivirüs lisans yenileme işlemlerinizi indirimle yapabilirsiniz.

Firmanız, şirketiniz için; Bitdefender Kurumsal Antivirüs çözümleri olan; Bitdefender Business Security, Bitdefender Advanced Business Security, Bitdefender File Security ürünleri ile ilgili fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Kurumunuza özel fiyat çalışması hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Süresi biten Bitdefender antivirüs lisanslarınızı güvenli bir şekilde yenileyebilir, Bitdefender lisans yenileme işlemlerini yapabilir veya yeni lisans satın alabilirsiniz.

Bitdefender antivirüs yazılımları ile ilgili; Satınalma, yenileme ve benzeri tüm işlemleri müşteri temsilcimiz ile görüşerek de gerçekleştirebilirsiniz, talepleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.

Bitdefender Antivirus Plus antivirüs, Bitdefender Internet Security ve benzeri tüm bireysel ürünleriniz için; Bitdefender Endpoint Antivirüs, Bitdefender Endpoint Security gibi kurumsal ürünleriniz için yenileme ve yeni lisans alma indirim çalışmalarının yanında, benzeri tüm talepleriniz için yukarıdaki fiyat teklifi formumuz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Bitdefender kurumsal ve bireysel antivirüs ürünlerinin karşılaştırma tablolarını Bitdefendersatis.com'da yer alan ilgili konu başlıklarına tıklayarak görüntüleyebilirsiniz veya müşteri temsilcimiz den konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bitdefendersatis.com'da yüksek kullanıcı sayısına sahip müşterilerimize özel proje çalışmaları yapılmakla birlikte; Bitdefender NOD32 için; 1,3,5,10 kullanıcı 1,2,3 yıl ürünlerinin yeni alım ve yenileme işlemleri yapılmaktadır.

Ayrıca Bitdefender Internet security için de; 1,3,5,10 kullanıcı 1,2,3 yıl paket seçenekleri vardır.

Bitdefender kurumsal antivirüs için ise; Bitdefender Endpoint Standart ve Advanced 5,10,15,20 kullanıcı 1,2,3 yıllık paketlerden tercih edebilirsiniz. Bu paketler 1+5, 1+10, 1+15, 1+20 şeklinde de satışa sunulmaktadır.